lorem ipsum dolor sit amet Detaylar
phasellus interdum gravida Detaylar
sed sit amet auctor ŞİĞÖÜÇ Detaylar

Neden Çorum?

Sürekli gelişen ve yenilikçi çözümler üreten sanayisi, güçlü yerel sermayesi, doğal ve tarihi değerleri ile stratejik konumu ve geniş ekonomik hinterlandı Çorum’u yatırımlar açısından cazip hale getirmektedir.

0
Organize Sanayi Bölgesi
0
Olgun Küme
0
Ülkeye İhracat
0
Üniversite Öğrencisi

Çorum'da Yatırım Alanları

Organize Sanayi Bölgeleri

Teknopark

Çorum'da Teşvikler

Türkiye’de sabit yatırım tutarı 500.000 TL’yi geçen belirli yatırımlar Yatırım Teşvik Sistemi’nden faydalanabilmektedir. Teşvikler, yatırımın sektörüne, sabit yatırım tutarına ve kapasitesine göre 4 farklı kategoride sunulmaktadır. Bölge şartlarını sağlayan yatırımlar bölgesel teşvik uygulamalarından yararlanmaktadır. 6 bölgenin bulunduğu sistemde Çorum’da yapılacak olan yatırımlar 4. Bölge teşvik unsurlarından yararlanır.

Çorum ile ilgili Kaynaklar

Guide
Invest in Middle Black Sea (Ru)

Brochure
Investment Incentive System (En)

Guide
Investment Areas Guide (En)

Çorum'dan Kesitler

Binlerce yıl eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış, doğası, gelişen ekonomisi, sanayii ile büyük yatırım potansiyeli olan Çorum'dan küçük bir kesit...

Foto Galeri
  • Çorum yüksek imalat sanayi kapasitesine sahiptir. Özellikle makine, metal eşya ve mobilya imalatı sektörleri ön plana çıkmaktadır.
  • Çorum tarih ve kültür turizmi yanında doğa, termal, yayla, av turizmi gibi çok yönlü turizm potansiyeline sahiptir.
  • Zengin su kaynaklarına sahip olan ve tarıma elverişli arazi varlığı bakımından zengin olan Çorum coğrafi yapı ve iklim özellikleri nedeniyle çok çeşitli tarımsal faaliyetlere imkan vermektedir.

Curabitur vitae urna hendrerit augue
tempor tincidunt vitae vel dolor.

Bize Ulaşın

Bu yayın, “Orta Karadeniz Bölgesi’nde Rekabetçiliğin Artırılması (OKAREKAP) Projesi” kapsamında hazırlanmış olup Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Bu yayının içeriğinden sadece Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı sorumludur ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve/veya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.